PIOTR

O mnieKiedy fotografuję - staram się poczuć to, na co patrzę. Bez tego w moim przekonaniu nie uda się sprawić, aby ludzie patrząc na zdjęcia odczuwali emocję. Chciałbym, żeby te właśnie emocje były widoczne w moich pracach, do tego dążę i staram się pokazać.
 
   Piotr, ur. ’79 –  moja fascynacja fotografią zaczęła się stosunkowo dawno, zarażony pasją do zatrzymywania chwil, obrazu od starszego brata. Od samego początku w fotografii szukam czegoś nowego, swojego - "świeżego", staram się być ciągle na "fali", przeglądam i analizuję prace najlepszych fotografów ślubnych, a także Mistrzów innych gatunków fotografii. Nieustannie podwyższam swoją wiedzę oraz warsztat fotograficzny, uczestnicząc w cyklicznych spotkaniach foto z pasjonatami z całego kraju i z zagranicy. Inspiracji staram się szukać wszędzie tam, gdzie są emocje, czyli w ludziach, muzyce, filmie ...

Od przeszło 14 lat zajmuję się również fotografią ślubów - mogę przyznać szczerzę, że jest to dla mnie coś niesamowitego. I cieszę się, że mogę fotografować ludzi i ich miłość. Mieszkam w Lubaczowie, pracuję wszędzie. Prywatnie mąż, ojciec 2-ch urwisów.

 

 

Zapraszam również do odwiedzin mojego blog'a, a także www.framesoflove.pl.

 

POROZMAWIAJMY !

                                      
 

                                                        

© Copyright 2009-2024 by Piotr Nowak - Frames of Love - Fotografia Lubaczów, Rzeszów.
projektowanie stron www